Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOSA ECOLOGICA ȘCOALA DOAGELE

Număr anunț
DA29544593
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Cod CPV
39350000-0 · Echipament pentru lucrari de epurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.503.918 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.503.918 RON