Ofertă acceptată Cumpărare directă

STATIE AUTO CU LUNGIMEA DE 5 M

Număr anunț
DA29537028
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Cod CPV
45213315-4 · Lucrari de constructii de statii de autobuz acoperite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
7.637.486 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.637.486 RON

din 95 RON estimat