Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca masti de protectie medicinale tip chirurgicale 3 pliuri 3 straturi elastic banda metalica

Număr anunț
DA29544917
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Cod CPV
33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.670.360 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.670.360 RON