Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE CANALIZARE LA SCOALA GIMNAZIALA "LUCA ARBURE", NR. 1, CORP A, DIN COM. ARBORE, JUD. SV

Număr anunț
DA29545444
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.904.755 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.904.755 RON