Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panel LED 295x1195x7.5 CU RAMA INCLUSA

Număr anunț
DA29539509
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI (CUI 29146099)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.256.992 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.256.992 RON