Ofertă acceptată Cumpărare directă

USB card 16G gravat

Număr anunț
DA29543500
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovara Culturii Traditionale Harghita (CUI 19217400)
Cod CPV
79822200-4 · Servicii de fotogravura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.293.564 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.293.564 RON