Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corector fluid cu pensula 20 ml, PELIKAN,Folie document A4, 75 microni, 25 buc/set Ubers StrongTus s

Număr anunț
DA29546617
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.109.101 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.109.101 RON