Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROMAGNET SI SUPORT ELECTROMAGNET

Număr anunț
DA29546718
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DUNAREA (CUI 3126934)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.365.964 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.365.964 RON