Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de analize pentru probele de apă subterană la DEPOZITUL NECONFORM DESEURI CL.B, VULCAN

Număr anunț
DA29518245
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
90711300-7 · Analiza a indicatorilor de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.664.676 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.664.676 RON