Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE Mentenanta tehnica si acces prin GSM in APN SONIA sirena alarmare pe baza de abonament

Număr anunț
DA29509317
Autoritate contractantă
COMUNA VILCELELE (CUI 2407850)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.853.357 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.853.357 RON