Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto Panasonic Lumic DMC-G80, Mirrorless, 16 mpx, body + Obiectiv Panasonic 14mm, f2.5 II

Număr anunț
DA29544541
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat