Ofertă acceptată Cumpărare directă

1580.Pachet articole sportive cf.FPB2B 6154 Clubul sportiv scolar Tecuci NUMAR DE REFERINTA: pl1580.

Număr anunț
DA29513115
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar (CUI 3814674)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.727.785 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.727.785 RON