Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Asus Vivobook 15,6'' Intel Pentium Gold 3500U SSD+, +40x, 4GB up 8GB NUMAR DE REFERINTA: CSS-

Număr anunț
DA29514049
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar (CUI 3814674)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.658.427 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.658.427 RON