Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP, schimb ulei, filtru si stergatoare, Chevrolet Aveo PH 63 MJR SP PRAHOVA

Număr anunț
DA29514968
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.302.779 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.302.779 RON