Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE AUTO RCA- 3 BUC OPEL MOVANO 16+1, DIN 03.01.2022-02.01.2023

Număr anunț
DA29560495
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.785.760 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.785.760 RON