Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid cu pompita 500 ml si hartie igienica 3 str

Număr anunț
DA29516980
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.695.534 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.695.534 RON