Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADBLUE 10L

Număr anunț
DA29551381
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.419.890 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.419.890 RON