Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de performanta energetica pentru doua (2) locuinte ANL

Număr anunț
DA29552828
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CURTEA DE ARGES (CUI 4121927)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.629.334 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.629.334 RON