Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR PORTABIL PRESURIZAT CU PULBERE TIP P6 ABC, STINGATOR PORTABIL CU CO2 TIP G2

Număr anunț
DA29558912
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.396.918 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.396.918 RON