Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foraj geotehnic cu verificare studiu vf. Af Sala de Educatie Scolara, Grup Scolar Unirea, prin CNI

Număr anunț
DA29563875
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.943.340 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.943.340 RON