Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)

Număr anunț
DA29561357
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.300.191 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.300.191 RON