Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montaj pompa submersibila pentru Serviciul public de apa si canalizare Dragos Voda

Număr anunț
DA29565856
Autoritate contractantă
Serviciul public de Alimentare cu apa si Canalizare (CUI 42036271)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.328.853 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.328.853 RON