Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale intretinere BULDOEXCAVATOR JCB 3CX PRIMARIA BROSTEI

Număr anunț
DA29566383
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.331.712 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.331.712 RON