Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie sistem supraveghere stradal Comuna Dobresti

Număr anunț
DA29560689
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRESTI (PRIMARIA COMUNEI DOBRESTI BIHOR) (CUI 5628791)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
62.950 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.950 RON