Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie CAPTAIN Universal, A4, 80 g/mp, 500 coli/top

Număr anunț
DA29564153
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.872.336 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.872.336 RON