Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGENDE, CALENDARE, REGISTRU, BON CONSUM , BON TRANSFER , PIXURI CU MECANISM ROTRING

Număr anunț
DA29517496
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Cod CPV
22300000-3 · Carti postale, felicitari si alte imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.241.237 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.241.237 RON