Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTUM MOS CRACIUN PROFESIONAL + ACCESORII ( PERUCA , MANUSI)

Număr anunț
DA29544637
Autoritate contractantă
COMUNA HARTIESTI (CUI 4122566)
Cod CPV
18420000-9 · Accesorii vestimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.629.253 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.629.253 RON