Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Contract de achizitie publica de produse (camera ultrarapida)

Număr anunț
SCN1067193
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.810,08 RON
Valoare atribuită
196.500 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.04.2020 10:28
Anunț de atribuire
SCNA1037858
Termen limită
08.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082449

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPECTROMAS S.R.L. CUI 15338272
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

196.500 RON

din 196.810,08 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 310,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.