Ofertă acceptată Cumpărare directă

PORTI MINIFOTBAL/HANDBAL 3X2 OTEL+PLASE PORTI 3X2 POLIAMIDA

Număr anunț
DA29556138
Autoritate contractantă
Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Hanu-Conachi (CUI 22035336)
Cod CPV
37410000-5 · Echipament pentru sporturi in aer liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.716.149 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.716.149 RON