Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie tehnica periodica (I.T.P.) pentru Autoutilitara mai mica de 3.5 tone

Număr anunț
DA29550047
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.851.453 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.851.453 RON