Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE pentru FLIPCHART 65*100 cm

Număr anunț
DA29545923
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
Cod CPV
30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.167.002 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.167.002 RON