Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie si reparare cazan si arzător la centrala de la sediu Primăriei Sighetu Marmației

Număr anunț
DA29565903
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.831.737 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.831.737 RON