Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de Amenajare cai de acces si reparatii dispensar Giuvarasti

Număr anunț
DA29563462
Autoritate contractantă
COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.618.924 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
15.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.618.924 RON