Atribuită Cumpărare directă

Servicii artistice (servicii magie/iluzionism) - 1 iunie comuna Sag

Număr anunț
DA35807187
Autoritate contractantă
COMUNA SAG (PRIMARIA SAG) (CUI 2506200)
Furnizor / câștigător
LORENZO - CRISTIAN SHOP SRL (CUI 36331951)
Cod CPV
92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.708 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.708 RON