Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta pentru Modernizare Iluminat prin programul de crestere a eficientei energetice AFM

Număr anunț
DA29568694
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.167.170 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.167.170 RON