Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE IMPRIMANTE,XEROX-URI FAX,CALCULATOARE-SC.12

Număr anunț
DA29584982
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI (CUI 29094127)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.731.566 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.731.566 RON