Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu produse personalizate de promovare

Număr anunț
DA29583597
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TEODOR V. STEFANELLI" CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 18260429)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.658.286 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.658.286 RON