Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare studiu de fezabilitate pentru Cerere de finantare prin programul National Anghel Saligny

Număr anunț
DA29566151
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.929.869 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.929.869 RON