Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compresor aer cu 2 cilindri Steinhaus, 50l, 2200W, 3CP, 8bari, 392 L/min

Număr anunț
DA29575568
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON