Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boiler electric Perla 10/2 EU, 10 l, 1200 W, montare deasupra chiuvetei, reglaj extern, rezervor em

Număr anunț
DA29582897
Autoritate contractantă
Comuna Smardan, judetul Galati(Comuna Smardan) (CUI 4150000)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON