Ofertă acceptată Cumpărare directă

MLT-D116L ( MLT-D116L/ELS ) (116L) CARTUS TONER BLACK (3000 PAG) COMPATIBIL SAMSUNG M2675FN 2875

Număr anunț
DA29577031
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 BOLDESTI-SCAIENI (CUI 28973284)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON