Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incheiere polita de asigurare ACCDENTE PERSOANE pentru autovehiculul apartinand CONSILIUL LOCAL LUNC

Număr anunț
DA29580763
Autoritate contractantă
Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.896.391 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.896.391 RON