Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE LAPTOPURI PENTRU SCOALA " VICTOR POPESCU

Număr anunț
DA29575033
Autoritate contractantă
Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.233.997 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.233.997 RON