Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansamblu cot 90 grd., 88,9 x 12,5 mm cu 2 flanse sudate DN 80, ANSI 900 - 3 buc

Număr anunț
DA29550805
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI 34915261)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.357.410 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.357.410 RON