Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Canon Black T06 pentru iR1643, iS X 1643P; cap. 20.5k pag OEM:3526C002AA

Număr anunț
DA29581320
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.005.870 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.005.870 RON