Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner RICOH MP301

Număr anunț
DA29580542
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.596.786 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596.786 RON