Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa HDF,plina, lisa, cu toc semirotund, 3 balamale, broasca cu cheie, cheder etansare, sild cu rozet

Număr anunț
DA29580539
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 (CUI 17728964)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.278.671 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.278.671 RON