Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de asigurare pentru riscuri genîmpotriva pierderilor cauzate de incendiu, furt și alte incident

Număr anunț
DA29535734
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.438.013 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.438.013 RON