Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desktop PC Intend V5-1200 - Procesor i5 11400,RAM 16GB DDR4,SSD M.2 PCIe 500GB,Sursa 550W

Număr anunț
DA29585431
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.873.346 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.873.346 RON