Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET KRONO SHIRE OAK 12MM 8633 FV - 1.48mp/cut CUT 52,00 x 79,10 lei = 4 113,20 lei FOLIE PPA ( I

Număr anunț
DA29579316
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 (CUI 17728964)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.152.375 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.152.375 RON